/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
14 juuni

Nahk ja päike

Mida päikesepaistelisem on ilm, seda rohkem tahaksime ka väljas olla. Päikese käes olemine annab meile nii palju juurde ja toob meile ka palju kasu.

Aga siinjuures on oluline ka see, et liigne päike mõjub meie nahale kahjulikult ja seda enam me peame naha eest hoolt kandma ja teda kaitsma.  Nahk on meie suurim organ ja tema peamine ülesanne on meid kaitsta. Liigse UV-koormuse puhul läheb organismil hulk energiat kaitset ja kahjuga võitlemiseks.
14 juuni

La Muu jäätised

La Muu on Eesti esimene orgaanilise jäätise bränd, mis loodi aastal 2012, et edendada Eestis mahetootmist. Esimene La Muu jäätis jõudis Biomarketisse müügile juba 18. detsembril 2012. Sellest ajast peale on La Muu meid üllatanud uute maitsetega. Ka sel suvel on meil sulle pakkuda uusi La Muu jäätiseid.

08 juuni

Tervise teisipäev: stress ja uni

Tänapäeval on juba igaüks meie seast kokku puutunud stressiga otseselt või kaudselt. See on praeguses olukorras paratamatu. Stressis inimeste vitamiinide ja mineraalainete vajadus on palju suurem, kuna keha väljutab teatud aineid kiiremini, et stressiga toime tulla. Kui keha on stressis, siis on ka unekvaliteet halb ja uni on meie kõigi jaoks väga oluline, sest une ajal uueneb meie kehaline ja vaimne jõud.

Tule loe tänasest tervise teisipäeva postitusest lähemalt, kuidas end aidata sellisel keerulisel ajal.
04 juuni

Batoonikesed

Need tervislikud batoonikesed on ideaalsed sulle kiiretel hommikutel kaasa võtmiseks. Batoonid sobivad nii hommikusöögiks kui ka kiireks vahepalaks terve päeva jooksul.

Lisandid saad valida enda maitse järgi!
04 juuni

Saame tuttavaks: Münt

Meie Biomarketis täidame oma südamest tulevat missiooni muuta ökotooted Eestis kättesaadavaks, igapäevaseks ja loomulikuks. Meie jaoks on oluline kestlik eluviis ja selle järgi valime ka oma sortimenti tooteid.

Alates 2020. aastast on meie sortimendis meie Eesti oma suuhoolduse bränd Münt. Saage tuttavaks ettevõttega Münt.
Arhiiv
liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again: