/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
22 september
2021

Aga milliseid toidulisandeid teie võtate? - Ilu- ja tervisevaldkonna juhi Ireen Reilandti tootesoovitused

"Aga milliseid toidulisandeid teie võtate?" Tervisetoodete riiulite juures nõu andes kuuleme seda küsimust tihti. Tõepoolest, valida on ju ligi 300 toidulisandi hulgast.

Tule loe lähemalt, mida kasutab ja soovitab Biomarketi ilu- ja tervisevaldkonna juht Ireen Reilandt.
Uurisime meie ilu- ja tervisevaldkonna juhi Ireen Reilandti eelistusi:

 “Et püsida terve ja rõõmus, on minu toidulisandite menüü igapäevaselt mitmekülgne ja varieeruv olenevalt toiduvalikutest. Kogemus näitab, et aktiivne ja stressirohke elustiil vajab minu puhul toidule täiendust. Näiteks septembris kasutan brändi Royal Green antioksüdanti astaksantiin ja kombinatsiooni punasest päevakübarast, ženšennist ja viiest seenest ehk energia ja immuunsuse kapslelid.

Asendamatute rasvhapete hea tasakaalu tarbeks võtan Viridiani mustköömneõli, stressi leevendamiseks ja paremaks uinumiseks aga sama brändi ashwagandha ekstakti. Läbi aegade on mu suur lemmik Natures Aid Ultimate Superfoods kapslid, milles on ligi 30 väetoitu väga kontsentreeritud moel. Võtan ka BetterYou suukaudselt pihustatavat ja mõnusalt piparmündimaitselist D-vitamiini ja hommikupudru peale lisan kas Yourzooki liposoomset apelsinimaitselist C-vitamiini või tsitrusemaitselist kollageeni.”
LIITU UUDISKIRJAGA
Kõige värskemad uudised
UUDIS!

Uudsed ja maitsvad Yourzooki toidu-lisandid