/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
01 august
2017

Masmi - tervislik valik naistele

Kas tead, et  tavalised hügieenisidemed ja tampoonid võivad tekitada suguelunditel ärritust, mis mõjutab oluliselt naise enesetunnet? Sinu tervisele on oluline, et intiimpiirkonnas kasutatavad tooted valmistatud võimalikult naturaalsetest materjalidest. 
Augustis pakume Sulle 20% soodsamalt Masmi ihusõbralikke hügieenitooteid alates hügieenisidemetest ja menstruaalanumatest kuni niisutatud salvrättide ja vatipatjadeni – pea igaks vajaduseks, mida isiklikus hügieenis ette võib tulla.  

Ütle ebamugavusele hüvasti! 

Intiimpiirkonna ärritusnähud, punetus, kihelus – nende ebameeldivustega on erinevate uuringute kohaselt kokku puutunud vähemalt iga kümnes naine. Põhjuseid võib olla erinevaid, alates sünteetiliste hügieenisidemete tekitatud umbses keskkonnas vohavatest bakteritest ja seentest kuni nimetatud sidemete koostisosade mõjust tundlikule limaskestale. Kui esimese mure lahendab sidemete piisavalt sage vahetamine ja täelepanelik intiimhügieen, siis teise probleemi puhul aitab naturaalsete hügieenivahendite eelistamine sünteetilistele. Nimelt peidab enamike hügieenisidemete ja tampoonide puhasvalge ja pehme pealispind endas tihti hulga erinevaid sünteetilisi koostisosi.
Hügieenisidemete ja tampoonide valgendamiseks kasutatakse tavapäraselt kloori, mille kõrvalproduktina tekib dioksiin. See on vähkitekitavate omadustega mürgine aine, mis võib kahjustada reproduktiivorganeid ja immuunsüsteemi ning seda seostatakse ka endometrioosi tekkega. Tampoonide tuuma moodustab enamasti kõrge imavusega tehiskiud viskoos. Viskoosi algmaterjaliks on küll tselluloos ehk puit, ent sedagi töödeldakse keemiliselt erinevate hapetega. Lisame neile veel sünteetilised lõhnaained, polümeersed absorbendid ehk vedelikke imavad ained ja muud naftakeemiasaadused ning saame komplekti, mida tegelikult oma õrneima piirkonna ligi kuidagi lubada ei tahaks.
Seepärast soovitavadki paljud günekoloogid ja ämmaemandad kasutada intiimhügieeniks võimalikult naturaalsest materjalist, näiteks mahepuuvillast tooteid. Mahepõllunduslikult kasvatatud puuvill on hingav materjal, see on nahale õrn ja pehme, säilitab naha loomuliku niiskustaseme, ei põhjusta allergiat ega nahaärritusi, sobib inimkeha ph-tasemega ega muuda tupe limaskesta loomulikku happelisust. 

Masmi on turvaline valik nii sulle kui keskkonnale 

Hispaania tootja Masmi mahepuuvillast valmistatud hügieenitooted on parfüümivabad, ei sisalda tselluloosimassi, viskoosi, polümeerseid superabsorbente ega valgendamiseks kasutatavat kloori. Sarja tooted sobivad kõigile, kuid on eriti soovitatavad tundliku nahaga naistele.  
Masmi toodete teine eesmärk tervislikuma valiku ja parema enesetunde pakkumise kõrval on vähendada kahjulikku mõju keskkonnale, eelistades tselluloosile säästlikumat puuvilla.
Kui 100 kilost puuvillast saab 95 kilo tselluloosikiudu, siis 100 kilost puudest saab ainult 50 kilo tselluloosikiudu. Puuvilla on võimalik istandustest koristada igal aastal, kuid puud nii kiiresti ei kasva. Seega saab puuvilla eelistades rohkem puid kasvama jääda.

Miks tasub eelistada Masmi mahepuuvillast hügieenitooteid? 

• Säilitavad naha loomuliku niiskustaseme
• Ei muuda tupe limaskesta loomulikku happelisust
• Need on nahale õrnad, ent lekkimiskindlad
• Need on parfüümivabad ja allergiaohutud
• Ei sisalda viskoosi (keemilise töötlusega puidust saadud kiud)
• Ei sisalda puidust toodetud tselluloosimassi
• Ei sisalda polümeerseid superabsorbente ehk kõrge imavusega aineid
• Pleegitamiseks ei ole kasutatud kloori  

Masmil on Sulle veel üks põnev lahendus!

Masmi eesmärgiks on pakkuda naistele ihusõbralikke ja keskkonnasäästlikke hügieenitooteid. Nüüd on Masmi astunud sammu edasi ning turule toonud korduvkasutatava ja taastöödeldava vahendi, mis on ühtviisi nii soodne kui mugav. Erinevas mõõdus menstruaalanumad on nagu väikesed kellukad, mis aitavad koguda menstruaalverd, olles diskreetseks alternatiiviks välistele hügieenisidemetele. Anumakesed on lihtsalt paigaldatavad ja kergesti puhastatavad ning neid leiab kolmes erinevas mõõdus nii alla 18-aastastele tütarlastele kui ka veel sünnitamata ning juba sünnitanud naistele.
Masmi hüpoallergeenilised menstruaalanumad on valmistatud meditsiinilisest termoplastilisest elastomeerist ning priid nii silikoonist, lateksist, BPA-st kui ftalaatidest.  

Augustis pakub Biomarket soodushinnaga:

Pesukaitsmed, 30 tk 2,71 eurot, püsikliendile 2,52, tavahind 3,39
Pesukaitsmed, flex, 30 tk 2,71, püsikliendile 2,52, tavahind 3,39
Pesukaitsmed, ultraõhukesed, 24 tk 3,51 eurot, püsikliendile 3,27, tavahind 4,39
Hügieenisidemed, 16 tk 3,35 eurot, püsikliendile 3,12, tavahind 4,19
Hügieenisidemed, ultraõhukesed, öö, 10 tk   3,75 eurot, püsikliendile 3,49, tavahind 4,69
Hügieenisidemed, ultraõhukesed, päev, 10 tk 3,43 eurot, püsikliendile 3,19, tavahind 4,29
Tampoonid, regular, 18 tk 2,47 eurot, püsikliendile 2,30, tavahind 3,09
Tampoonid, super, 18 tk 2,79 eurot, püsikliendile 2,60, tavahind 3,49
Tampoonid, superplus, 15 tk 2,95 eurot, püsikliendile 2,75, tavahind 3,69
Menstruaalanum Masmi Organic Care, suurused S, M, L, hind 14,51, püsikliendile 13,50, tavahind 18,14
Intiimpesugeel, 250 ml 6,15 eurot, püsikliendile 5,72, tavahind 7,59
Niisked rätid intiimhügieeniks, 20 tk 2,39 eurot, püsikliendile 2,22, tavahind 2,99
Niisked rätid meigi eemaldamiseks, 20 tk 3,19 eurot, püsikliendile 2,97, tavahind 3,99
Kosmeetilised vatipadjad,  80 tk 1,51 eurot, püsikliendile 1,41, tavahind 1,89
Beebi niisked rätid, 60 tk 4,79 eurot, püsikliendile 4,46, tavahind 5,99

Fotod: tootja, Biomarket

Vaata siit ka teisi Biomarketi augustikuiseid sooduspakkumisi

LIITU UUDISKIRJAGA
Kõige värskemad uudised
UUDIS!

Uudsed ja maitsvad Yourzooki toidu-lisandid