/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
01 september
2016

Suurepärane uudis Kaubamaja Biomarketi klientidele!

Kas ostad puistekaupa tsipake siit ja sutsuke sealt? Või tõmbavad Sind hoopis suuremad kogused? Oled lihtsalt pakendikraamiga pahuksis? Siis on meil Sulle rõõmustav uudis - panime äsja Kaubamaja Biomarketisse üles võrratult pika ja mitmekesise kaalukauba riiuli. 

Oled sa tabanud end mõttelt, et valmispakendatud kauba asemel tahaksid teinekord hoopis ise oma koguse valida ja seda kasvõi oma kotikese või nõu sees osta? Kui nii, siis astu läbi Kaubamaja Biomarketist, kus sai äsja üles pandud nii pikk kui lai kaalukauba riiul. Hügieeniliselt suletud, juhuslikke kõhatusi ja aevastusi või hooletult kauba sees sobramist välistavad konteinerid seisavad ses riiulis justkui puistekauba sõdurid üksteise kõrval rivis. Lühiteraline ja punane riis, risotoriis ja jasmiiniriis riisisõpradele. Punased, mustad ja valged oad, adzuki ja borlotti oad oamaiastele. Läätsed, pähklid, seemned, helbed, jahud, kaalu kaupa bulgur ja kuskuss - vali vajalik, täida kotike ja vii kassasse kaaluda. 
Küpsetajate tähelepanu pävivad kindlasti kooritud ja soolamata pistaatsiapähklid, maiasmokkade lemmikuks saavad aga küllap šokolaadiglasuuris sarapuupähklid. Eksootikaihalejad saavad väikse portsu kaupa tutvust teha nii bulguri, kuskussi kui kinoaga, hommikusöögiga katsetajad võivad aga ära proovida mitut sorti müslit.
Ole lahke ja astu läbi, valik on Sinu! 
LIITU UUDISKIRJAGA
Kõige värskemad uudised
UUDIS!

Uudsed ja maitsvad Yourzooki toidu-lisandid