PÕHIMÕTTED

Öko on märk tervislikkusest ja puhtusest
Biomarketi kaubavaliku koostamisel on meile olulised järgmised põhimõtted:
  • Puhas ja looduslik koostis, mis on ka vastavalt tõendatud/tunnustatud – oleme keskendunud ametlikku ökomärki/tunnustust kandvatele toodetele ning meie sortimendist ei leia üldjuhul lihtsalt talu- või loodustooteid.
  • Tarnija usaldusväärsus ja kvaliteet – peame toodete/kaubamärkide valikul oluliseks lisaks toote koostisele ja hinnale ka tarnija ajalugu ja toimimispõhimõtteid ning nii teeme koostööd Euroopa ja Eesti juhtivate mahetootjatega.
  • Hea maitse ja toimivus/tõhusus – oleme seda meelt, et üks hea ja õige ökotoode ei ole mitte ainult looduspuhta koostisega, vaid peab tänu sellele ka suurepäraselt maitsema ja hästi toimima.
  • Keskendumine toidu- ja esmatarbekaupadele – oleme keskendunud eelkõige meie igapäevaelus vajalikele tootegruppidele, st toidu-, tervise-, puhastus- ja kosmeetikakaupadele. Väiksemas mahus pakume heaolu- ja lõõgastustooteid, näiteks eeterlikke- ja massaažiõlisid ning viirukeid.
  • Uudsus ja vahelduvus – hoiame ökomaailmas toimuval kätt pulsil ning sellest lähtuvalt peab ka meie sortiment olema pidevas arengus.              
Vaata lähemalt, milliste tarnijate toodangut leiad Biomarketi lettidelt ning tutvu ka meie kliendiajakirjaga