Ilu- ja tervisetuba

Dr. Hauschka puudutuse kunst

Dr. Hauschka salongihoolitsused: pehmed pintslipaitused elustavad kogu keha

Lõõgastav lõunapaus, endale kingitud hetked – häid põhjuseid Dr. Hauschka salongihoolitsuse jaoks leiab alati. Naudi sügavalt lõdvestavaid impulsse, mis tasakaalustavad nahka ja mille hea mõju kajab kehas vastu veel päevigi hiljem.

Kõik saab alguse soojadest jalgadest

Kui see on sinu esimene Dr. Hauschka protseduur, siis ära imesta – kõik saab alguse sinu jalgadest, sest mõistust tähtsustavas maailmas jäävad jalad sageli tähelepanuta. Kui Dr. Hauschka looduskosmeetik võtab sind vastu aromaatse jalavanniga, hajuvad päeva pinged soojusesse ja hoolitsusse. Säärte ja käsivarte voogav silitamine lubab mõtetel veelgi leebemalt minna. Heida pikali, lase end teki sisse mähkida ja lõdvestu voogavate liigutuste rütmis. Mõistagi kuuluvad protseduuri juurde näopuhastus, aroomteraapilised kompressid ja intensiivhoolus ning lõpus ka põhjalikud soovitused nahahoolduseks.

Nahk lõdvestub koos sinuga

Alates sellest, kui sarja üks loojatest, kosmeetik Elisabeth Sigmund pani 1960-ndatel aastatel aluse Dr. Hauschka looduskosmeetikale, on lümfistimulatsioon iga Dr. Hauschka salongihoolitsuse süda. Imepeenikestel lümfisoontel on suur tähtsus ainevahetusjääkide ja liigse koevedeliku eemaldamisel. Pehmed silitused ja pintslipuudutused ergutavad lümfiringet ja aitavad sul lõõgastuda. Ummistused kaovad – hapnik ja toitained pääsevad rakkudesse, koed puhastuvad. Sinu keha enesepuhastus- ja tervenemisvõime on nüüd äratatud.  

Biomarketi Ilu- ja Tervisetoas saad nautida järgmisi Dr. Hauschka salongihoolitsusi:

 • Dr. Hauschka klassikaline hoolitsus

Luba endale eriline puhkus: lõdvestav jalavann, käte- ja käsivarte silitused ja lõhnavad kompressid lasevad sul sügavalt lõõgastuda ning on ideaalseks ettevalmistuseks järgnevale – näopuhastusele ja -hooldusele. Puhastavad ja toitvad maskid ning intensiivhooldus ampullidega elavdavad ja uuendavad nahka. Hoolitsuse südameks olev lümfistimulatsioon pehmete pintslitega puhastab organismi ja tugevdab immunsussüsteemi. Klassikaline hoolitsus annab kerge ja helge tunde ning sisemise tasakaalu.

Kestab 2,15 tundi, hind 59 eurot

 • Dr. Hauschka pinguldav hoolitsus

Dr. Hauschka klassikalist hoolitsust täiendab silmaümbrust ja kaelapiirkonda siluv ja pinguldav eriprotseduur.

Kestab 2,15 tundi, hind 60 eurot

 • Dr. Hauschka klassikaline luksushoolitsus

Dr. Hauschka klassikalist hoolitsust täiendab rütmiline seljamassaaž.

Kestab 2,15 tundi, 63 eurot

 • Dr. Hauschka taastav hoolitsus

Mõnikord tunneb nahk end niisama väsinuna nagu sinagi. Naha jõuvarusid turgutav hoolitsus muudab naha värskeks ja reipaks. See hoolitsus on eriti soovitatav aastaaegade vaheldumisel.

Kestab 1,5 tundi, hind 42 eurot

 • Dr. Hauschka lõõgastav hoolitsus

Näohoolitsus ilma sügavpuhastuseta, mis lõdvestab pealaest jalatallani.

Kestab 1,5 tundi, hind 42 eurot

 • Dr. Hauschka hoolitsus „Tund aega iseendale“

Just sinu vajadustele kohandatud näohoolitsus neile, kellel aega napib.

Kestab tund aega, hind 36 eurot

 • Dr. Hauschka puhastav hoolitsus

Intensiivne sügavpuhastus, mis parandab ainevahetust, elavadab nahka ja muudab jume säravaks. 

Kestab 1,15 tundi, hind 39 eurot

 • Dr. Hauschka hoolitsus probleemsele nahale

Intensiivne hoolitsus spetsiaalselt ebapuhta, põletikulise naha korrastamiseks. Soovitame käia selles hoolitsusel iga 14 päeva järel, kuni nahaseisund paraneb.

Kestab 1,15 tundi, hind 36 eurot

 • Dr. Hauschka käte- või jalgade hoolitsus

Aromaatse käte- või jalgade vanniga algav soojendav ja lõõgastav protseduur jätkub mõnusa massaaži ning soojade lõhnavate kompressidega. Hoolitsuse lõpetuseks kantakse kätele või jalgadele toitev ja kaitsev kreem.

Kestab tund aega, hind 32 eurot

 • Dr. Hauschka lõõgastav õhtune hoolitsus

Lõdvestav jalavann ja soojendavad aromaatsed kompressid õlgadele aitavad päevamelust puhata. Kerge näopuhastus ja toniseerimine ning sügavalt lõõgastav lümfistimulatsioon ja sellele järgnev ööseerum või intensiivhoolduse ampullid valmistavad naha ette tegusaks öiseks taastumiseks ja uuenemiseks.

Kestab 45 minutit, hind 32 eurot

 • Dr. Hauschka konsultatiivne näohoolitsus

Näopuhastus, millele järgneb põhjalik nahaseisundi analüüs ja konsultatsioon sobivate toodete ning salongihoolitsuste valimiseks.

Kestab 45 minutit, hind 25 eurot

 • Kulmude ja ripsmete värvimine 

Hind 12 eurot (klassikalise, pinguldava ja luksushoolitsuse puhul kuulub kulmude ja ripsmete värvimine hinna sisse)

Meigiteenus

 • Päevameik, koolilõpumeik 30 minutit 20 eurot
 • Õhtumeik 60 minutit 28 eurot
 • Pruudimeik 35 eurot
 • Pruudi proovimeik 20 eurot 
 • Individuaalne meigikoolitus 60 minutit 45 eurot 

Individuaalsel koolitusel jagab jumestuskunstnik personaalseid soovitusi värvitoonide valikuks ja toodete kasutamiseks. Klient saab koolituselt kaasa Biomarketi kinkekaardi 30 euro väärtuses, et osta meelepäraseid Dr. Hauschka tooteid. Individuaalne koolitus sobib hästi ka kingituseks, see on võimalik vormistada kinkekaardina.

 • Meigikoolitus grupile 3 tundi 25 eurot/osaleja  

Grupikoolitusel teeb jumestuskunstnik näidismeigina päeva- ja õhtumeigi ning räägib nahahooldusest. Seejärel teevad osalejad endale meigi ja juhendaja annab individuaalseid soovitusi. Kõiki osalejaid ootab kingitus. 

Biomarketi Ilu- ja Tervisetuba

Peetri 11, Noblessneri kvartal Kalamajas
Kosmeetik Margit Järva
T ja K kell 12-20
Tel: 5855 2832*

*ainult kõned, mitte sõnumid


LIITU UUDISKIRJAGA
Kõige värskemad uudised
UUDIS!

Uudsed ja maitsvad Yourzooki toidu-lisandid
PANE TÄHELE!

Solaris Biomarket on suletud!  Alates 28.05. on Solarisele lähim Biomarket 350 meetri kaugusel Kaubamaja B-hoone alumisel korrusel.
Liikumisväljakutse auhinnad on loositud!