Kontakt

Võta julgesti ühendust!
OÜ Biomarket
Peetri 11, Tallinn 10415
(Noblessneri kvartal)
Telefon +372 661 0696 
Kontoris toimetame E-R 9-17.

Müügi- ja kontoriassistent
Grete Kerge
Telefon +372 661 0696
E-post grete.kerge@biomarket.ee

Tegevjuht 
Priit Mikelsaar 
Telefon +372 56 479 378 

Ärijuht
Lembe Orgus
Telefon +3725011309
E-post lembe.orgus@biomarket.ee

Personalijuht
E-post cv@biomarket.ee 

Raamatupidamine
E-post biomarket@elmek.ee

Hulgimüük
Terje Klemmer
Telefon +372 52 22 568
E-post terje.klemmer@biomarket.ee

Toidukaupade ostujuht
Kadri Priimets
Telefon +372 661 0901

Maiustused, küpsised, pähklid, näksid, kuivained (jahud, pastad, riisid jt), maitseained, kastmed ja moosid, liha- ja kalatooted, munad, alkoholivabad joogid, kange alkohol, lahja alkohol, esmatarbekaubad.

Toidukaupade ostujuht
Kadri Valge
Telefon  +372 661 0695
E-post kadri.valge@biomarket.ee 

Puu- ja köögivili, piimatooted, juustud, rasvad (võid, margariinid, õlid), leib, sai, pagaritooted, kondiitritooted, valmistoidud, kohv ja kakao, tee, beebitoit, sügavkülmatooted, jäätised.

Tervise- ja ilutoodete ostujuht
Ireen Reilandt
Tel +372 511 9203

Dr. Hauschka brändijuht Baltikumis
Ireen Reilandt
Tel +372 511 9203
E-post ireen.reilandt@drhauschka.ee

Biomarketi Ilutuba
Kosmeetik Margit Järva
Ilutuba töötab T ja K kell 12-20
Tel +372 58 552 832 (ainult kõned, mitte sõnumid)

liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again: