/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
23 oktoober
2019

Pihusta terviseks!

Biomarketite riiulitel teevad ilma uudsed pihustatavad vitamiinid ja magneesiumitooted. Pole ka ime, sest pihustades Better You oi, kui maitsvaid vitamiine suhu, imenduvad need limaskesta kaudu otse vereringesse seedekulglat läbimata ja tänu sellele omastab organism neid suisa 95% ja tabletist kolm-neli korda kiiremini. Organismi toimimiseks väga vajalik mineraal magneesium omakorda jõuab meie rakkudeni kõige tõhusamalt just naha, mitte seedesüsteemi kaudu.

"End toitainetega kindlustada on ilmselge vajadus, kuid kaasaegsed toitumisharjumused ja elustiil on toonud üha suurema vajaduse võtta targalt valides appi ka toidulisandid," on öelnud Andrew Thomas, Ühendkuningriigi populaarse toidulisandite tootja Better You asutaja. Mõne aasta eest aasta väikeetevõtja auhinna võitnud Thomas on võtnud südameasjaks muuta toidulisandite kasutamise võimalikult lihtsaks, kiireks ja meeldivaks. Uudseid ideid hindava tegija 2006. aastal Lõuna-Yorkshire'is asutatud brändi Better You teevad eriliseks maailma esimesed pihustatavad vitamiinid ja nahakaudselt kasutatavad magneesiumitooted, mis töötati välja koos Cardiffi ülikooliga Walesis. 

Suukaudne pihus on suurepärane alternatiiv neile, kellele kas ei meeldi või kes neelamisraskuste tõttu ei saa toidulisandeid kapsli või tableti kujul võtta. Spreid on 100% looduslikud, hambasõbralikud, ilma kunstlike magus-, maitse- ja värvaineteta ning sobivad nii diabeetikutele, taimetoitlastele, rasedatele kui ka rinnaga toitvatele emadele.  

Biomarketi valikus on ülipopulaarne pihustatav D-vitamiin nii täiskasvanutele kui lastele, samuti rauapreparaat, kurkumi ja B12-vitamiini pihused, aga ka spetsiaalselt veganitele mõeldud vitamiinide, raua ja joodi preparaat.  DLux 3000 piparmündimaitseline D-vitamiini pihus võitis muide aasta alguses ajakirja Buduaar lemmiktoodete valimisel parima loodusliku toidulisandi tiitli. Magneesiumiriiulilt leiad jalavannideks ja nahale kandmiseks erineva suurusega pakendites helbeid, nahale pihustatavaid õlisid ja geeli. 

Better You innovatiivsus ei piirdu pelgalt toodete, vaid ka tootmisega ja ellu on kutsutud The Better Planet Projekt keskkonnahoiu projekt. Algatuse esimese sammuna on kõik brändi tootepakendid valmistatud ookeanidest kogutud ümbertöödeldud plastikust. Järgmise sammuna töötab tegus tiim jätkusuutlikust suhkruroost valmistatud pakendite kasutusele võtmise suunas.  

liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again: