/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
01 aprill
2018

Kõik aprilli pakkumised ühes kohas koos

Aprillis korista kodu keskkonnasäästlike ja ihusõbralike puhastusvahenditega, tuleta meelde tervislikud harjumused nii toidulaual kui spordirajal ning täida oma toidukapp maheda toidukraamiga. Isuäratavad hinnasoodustused leiad siit. 
Kirkad kevadilmad kutsuvad täitma kõiki neid tervislikke lubadusi, mida endale talve jooksul andnud oled. Kui päevad pikemad ja suvi juba käegakatsutavas kauguses, on tõesti kuidagi kergem jooksujalatsid jalga, trennikott õlale heita ning köögikapp tervislikumat toidukraami täis laadida.
Aprillis leiadki Biomarketist sooritus- ja taastumisvõimet toetavad uudistooted ning erinevad tervislikku toitumist, seedimist ja sportimist toetavad toidulisandid 15% soodsama hinnaga.


Kui talveunest ärganud päike käib mööda tube ning näitab näpuga kätte kohad, kuhu talvemustus pesa on teinud, pole Sul muud, kui küürimisvahendid kätte ja kevadpuhastuse kallale. Kui aga puhastusvahendeid valid, siis selliseid, mis leebed nii tervisele kui keskkonnale.  
Aprillis varustame Sind Soneti keskkonnasõbralike kodupuhastusvahenditega 15% soodsamalt.Aprillis leiad Biomarketist eriti rikkaliku valiku Sulle juba tuttavaid lemmiktooteid 20% soodsama hinnaga.
Olgu see siis kohv, tee või karastusjook, näkileivad või kanepikrõpsud, oliiviõli või maapähklivõi, hommikuhelbed või krõbe müsli, gluteenivaba pasta või tervislik tatar, vürtsid või kuivatatud puuviljad - hinnaüllatusi jagub igale maitsele.
Ja kui leiad meie poodidest meelepärast kraami ning sellest kodus rõõmu tunned, jaga seda lahkelt teistegagi, kasutades #TervejaRõõmus sisuviidet.

LIITU UUDISKIRJAGA
Kõige värskemad uudised
UUDIS!

Uudsed ja maitsvad Yourzooki toidu-lisandid