/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
24 mai
2022

Kreemdeodorandid

i+m kreemdeodorant on pehme koostisega, valmistatud looduslikest koostisosadest ja on pakendatud keskkonnateadlikult klaaspurki. Kreemdeodorant on ühtlasi tõhus kui ka pehme su nahale.

i+m on loodud kahe looduskosmeetikat hindava ämmaemanda, Inge ja Monika poolt 1978. aastal Berliinis. 1978. aastal loodud I+M tootesari on tänaseks kasvanud populaarseks ja teednäitavaks õiglase kaubanduse ja vegan toorainet kasutavaks sertifitseeritud ökotoodete brändiks. Tänaseni eraomanduses, mitte suuremasse ettevõtete gruppi kuuluv ettevõte pöörab suurt tähelepanu sotsiaalprojektidele arengumaades.

Biomarketi valikus on  i+M tootesarju igale maitsele. Üheks nendeks tootesarjadeks on ka loodussõbralikud ja keskkonnateadlikud kreemdeodorandid.


Kreemdeodorandid
I+M
kreemdeodorant on õrn su nahala kuid samas ka tõhus. Kreemdeodorant on valmistatud looduslikust kookos- ja mandliõli ning tsinkoksiidist kaitstes sind soovimatute lõhnade eest mitu tundi, kahjustamata naha loomulikku higistamise funktsioone. Tegemist on deodornadiga, mis on alumiiniumisooladeta ja alkoholivaba.

Tänu tsinkosiidile võib toodet kanda nahale ka kohe peale raseerimist, sest tsinkosiidil on rahustav toime. Õiglase kaubanduse mandli- ja oliiviõli tagavad sulle siidiselt pehme naha. Kreemdeodorandile on lisatud erinevaid looduslikke lõhnasid, mis värskendavad keha ja vaimu.

Lisaks on looduslikele koostisosadele ja tõhususele on i+m kreemdeodorandid pakendatud keskkonnasõbralikesse purkidesse.  Tühja pakendi saad viia ümbertöötlemiseks klaasmaterjali kogumiskonteinerisse.Kreemdeodorant Extra Strong, 30 ml


Sportlikult värske aroomiga alumiiniumisooladeta ja alkoholivaba deodorant on tänu kookos- ja mandliõli ning tsinkoksiidi kombinatsioonile väga tõhus, samas nahale leebe. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Sobib kasutamiseks kohe raseerimise järel. Õiglase kaubanduse mahekvaliteediga oliivi- ja mandliõli jätab naha siidiselt pehmeks.Kreemdeodorant Floral Swing, 30 ml


Lillelõhnaline alumiiniumisooladeta ja alkoholivaba deodorant on tänu kookos- ja mandliõli ning tsinkoksiidi kombinatsioonile väga tõhus, samas nahale leebe. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Sobib kasutamiseks kohe raseerimise järel. Õiglase kaubanduse mahekvaliteediga oliivi- ja mandliõli jätab naha siidiselt pehmeks.


Kreemdeodorant Spicy Energy, 30 ml


Vürtsika aroomiga alumiiniumisooladeta ja alkoholivaba deodorant on tänu kookos- ja mandliõli ning tsinkoksiidi kombinatsioonile tõhus, samas nahale leebe. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Sobib kasutamiseks kohe raseerimise järel. Õiglase kaubanduse mahekvaliteediga oliivi- ja mandliõli jätab naha siidiselt pehmeks.


Kreemdeodorant Grapefruit, 50 ml


Greibilõhnaline alumiiniumisooladeta ja alkoholivaba deodorant on tänu kookos- ja mandliõli ning tsinkoksiidi kombinatsioonile tõhus, samas nahale leebe. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Sobib kasutamiseks kohe raseerimise järel. Õiglase kaubanduse mahekvaliteediga oliivi- ja mandliõli jätab naha siidiselt pehmeks.


Kuidas kasutada?


Kanna herneterasuurune kogus kreemdeodoranti kaenlaalustele vastavalt vajadusele ja naudi loomulikku värskendust.


LIITU UUDISKIRJAGA
Kõige värskemad uudised
UUDIS!

Uudsed ja maitsvad Yourzooki toidu-lisandid