/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
05 jaanuar

Jaanuari parimad toidupakkumised

Jaanuari kampaania toob terve rea head ja paremat toiduvalmistamiseks ja tervislikeks vahepaladeks, et saaksid anda kõhule jõulukuu järel puhkust ja järgida uusaastalubadust toituda tervislikumalt ning mahedamalt. Kampaaniatoodete hulgast leiad toidu- ja joogipoolist nii suurtele kui väikestele mahetoodete austajatele. Nagu ikka, soodushindadele lisandub püsikliendi soodustus. 
05 jaanuar

Loodusapteegi jaanuarikuu pakkumised

Biomarketi loodusliku sisuga toidulisandite riiulid on Eesti ühed mahukamad. Jaanuaris kutsume avastama innovatiivseid ja märkimisväärselt tõhusaid pihustatavaid vitamiine ja mustköömne muljetavaldavalt laia kasutusspektrit nii sees- kui välispidiseks tarbimiseks mõeldud toodete näol. Pakume kõhubakterite tervislikku tasakaalu toetavaid probiootikume ja organismi puhastamist toetavaid toidulisandeid. 
Tervislikku aasta algust!
05 jaanuar

Ilutoodete jaanuarikuu pakkumised

Jaanuari ilutoodete kampaanias soovitame meie klientide lemmikuteks kerkinud näo- ja juuksehooldustooteid, mis on just omal kohal, kui sinu uusaastalubadus on hoolitseda enda eest kvaliteetsete ja tõhusate loodustoodetega. Biomarketitest leiad kontrollitud ja sertifitseeritud loodus- ja mahetooted meie valitud koostööpartneritelt, kes peavad oluliseks keskkonnasäästlikku tootmist. Nagu ikka, kehtib kampaaniapakkumistele Biomarketi püsikliendi soodustus.
05 jaanuar

Jaanuarikuu pakkumised naistele

Tänapäevaselt mugavaid lahendusi pakkuvas maailmas võib naise igakuine menstruaaltsükkel tähendada, et kogu elu jooksul kasutatakse kuni 10 000 hügieenitoodet, mis lagunevad naftasaaduste sisalduse tõttu looduses mõtlemapanevalt pikka aega rääkimata rahakulust ja kemikaale kasutava tootmise tõttu tekkida võivatest ärritusnähtudest keha kõige tundlikumas piirkonnas. Et saaksid teha teadlikke valikuid, pakume mõned lahendused säästlikuma ja tervislikuma intiimhügieeni heaks. 
09 detsember

Maitseküllased jõulukingitused

Et kingiostud laabuksid stressivabalt, leiad Biomarketitest selle aasta jõulukuul laia valiku maitseküllase sisuga kinkekarpe igale maitsele. Valisime komplektidesse meie klientide kõige suuremad talvelemmikud, samuti mitmed uued tooted. Siit leiab Eesti väiketootjate käsitööna valminud toidu- ja joogipoolist, samuti meie pikaajaliste välispartnerite parimaid palasid. Üks on kindel, kõik tooted meie komplektides on öko! Nagu ikka, kehtib ka kinkekomplektide puhul hinnale püsikliendi soodustus.
Arhiiv