/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
04 aprill

Dr. Hauschka näohoolduse kampaania, huulepulgapäevad ja töötoad

Kui sina magad, algab nahale tähtsaim aeg taastumiseks ja uuenemiseks. Õlivaba õhtune hooldus toetab naha öised toimetamisi, et hommikul ärgates oleks jume särav. Aprill toob Biomarketitesse Dr. Hauschka õlivaba õhtust näohooldust tutvustava kampaania koos kingitusega. Kaubamaja Biomarketis toimuvad värviküllased huulepulgapäevad – kasuta võimalust küsida jumestaja soovitusi ja leia laiast tootevalikust oma lemmik. Kõik huvilised on oodatud Tallinnas toimuvatesse näovõimlemise ja jumestamise töötubadesse. 
01 aprill

Täiskäik kevadesse! Aprilli pakkumised.

Kuidas kevad Sulle mõjub? Kas üha kõrgemalt käiv päike kutsub õue sportima või näitab ere valgus kodus kätte kohad, mis küürimist vajavad? Ehk vajad kevadpuhastust hoopis Sa ise? 
Aprillis on meil Sulle palju pakkumisi, mis toetavad tervisesportlase enesetunnet ning aitavad keha kevadkorda seada. Siit leiad lisaks neile meie aprillikuised kampaaniapakkumised, kus seekord nii viljakohvi kui matcha teed, magusaid maiuseid ja tervislikke õlisid ning ihusõbralikke puhastusvahendeid. 

01 aprill

Kevadpuhastus Sinus eneses

Kevadpäike paistab läbi talvetolmuste akende kriimulisele põrandale ning esimesest pilgustki on pilt selge – kodu ootab ees üks korralik kevadpuhastus. Kas Sinu keha nõuab sama? On organismi puhastamine müüt või mõistlik jutt? Kas kevadpuhastus mõjub tõesti Su kehale niisama kirgastavalt kui värskelt pestud akendele või äsja klopitud vaipadele?
Loe lähemalt meie blogist ning tee tutvust meie loodusapteegi toodetega, mis loovad värsket ja kerget enesetunnet. 

01 aprill

Tee trenni, tervelt ja rõõmsalt!

Kevad koputab uksele ja päike meelitab jooksurajale. Küllap oled endale tellinud juba uued jooksujalatsid, treeningplaanid ja toitumiskavad? Lisades neile mõned nutikad sees- ja välispidised abilised, toetad tervet keha ja vaimu teel järgmiste sportlike saavutuste poole.
Aprillis oleme Sinu jaoks valmis pannud janu kustutava kookosvee, lihaseid lõõgastavad magneesiumitooted, kudesid toetava MSM-i ning veel mitu muud põnevat pakkumist. 

01 aprill

Dr. Hauschka deodorandid – alumiiniumsooladest priid looduslikud higitaltsutajad

Kui ihkad deodorandilt nii hoolitsust kui kaitset, ehedust kui tõhusat toimet ja seda ilma alumiiniumsooladeta, siis vali Dr. Hauschka salvei-mündi- või roosideodorant. Loe Dr. Hauschka deodorantidest, antiperspirantide ja deodorantide erinevustest ning kolmest peamisest higitüübist lähemalt.

Arhiiv
liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again:
Tõhus kõhutäis
Hirss või tatar? Mõlemad!