/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
09 september

Septembri ilu- ja tervisetoodete pakkumised

Sügisekuu ilu- ja tervisetoodete kampaaniasse oleme valinud tooteid energiataseme turgutamiseks, samuti meie klientide suured lemmikud probiootikumide riiulilt. Samuti soovitame nii nahahooldustooteid kui ka toidulisandeid naha ja küünte tervise heaks, aga ka spetsiaalseid tooteid rasusele ja vistrikega kimpus nahale.
09 september

Septembri parimad palad

Tarkusekuu kampaaniasse oleme valinud söödavat ja joodavat nii kiireteks ampsudeks kui ka koduseks kokkamiseks. Maitsvaid ja täisväärtuslikke ökotoitusid soovitame sel kuul ka pere kõige väiksematele. Nagu tavaks, lisandub kampaaniahindadele püsikliendisoodustus. Nii teed tarku ja tervislikke valikuid rahakotisõbralikult!
06 august

Augustikuu ilu- ja tervisetoodete pakkumised

Lõikuskuu ilu- ja terviseteemaliste toodete kampaanialaualt leiad nii jõuvarusid turgutavat ja kõhtu paitavatat sissevõtmiseks kui ka suvepäikeses kõrbenud nahka ja juukseid taastavat. Lisaks  oleme kaasanud soodushinnaga toodete valikusse uudse koostise ja pakendiga deodorante ning hambapastasid. Nagu tavaks, on kampaaniatooted kuni 15% tavahinnast soodsamad ja pakkumisele lisandub püsikliendi soodustus. Kasuta võimalust!
06 august

Augustikuu parimad palad

Lõikuskuu toidukotti ja -korvi soovitame kampaaniahinnaga soolast ja magusat ning sobivat nii suurtele kui väikestele. Valisime välja meie klientide lemmikud jäätise- ja kohukesteriiulilt, aga ka mõned tutvustamist vajavad uued koostööpartnerid, näiteks Eestis röstitud kohvioad. Olgu toode, mis tahes, mahedad ja maitsvad on nad kõik. Unustanud pole me ka Biomarketi kõige nooremaid kliente ja nii leiad soodustusega 15% terve rea beebidele sobivaid toidukaupasid. 
15 juuli

Uudis! Primavera näo- ja kehahooldus

Eelkõige tõhusa ja laia tootevalikuga aroomteraapia sarja poolest tuntud Lõuna-Saksamaa juurtega Primavera on Biomarketite riiulitel olnud juba aastaid.  Nüüd on aeg tutvustada brändi näo- ja kehahooldustooteid. 
Arhiiv