/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
01 mai

Siit leiad kõik maikuised sooduspakkumised

Maikuus ootavad Sind Biomarketis mitmed hinnaüllatused: 15% soodsamalt saad soetada küpsetamiskraami ning ema ja lapse tervist toetavaid tooteid. 
Paljud klientide lemmiktooteid leiad me riiulitelt aga isegi 20% parema hinnaga. 
01 mai

Need ooted on mais soodsamad

Mais leiad Biomarketist toekaid hommikueineid, tervislikke toiduõlisid ja mitmeotstarbelist kookosõli, väekaid supermarju, mahejogurteid ja hapukoort, ausa kaubanduse märgistusega kohvi, rohelist teed ja  niisamuti kui rikkaliku valiku maiustusi, LaMuu jäätiseid ja karastusjooke tavapärasest 20% soodsama hinnaga. 
Oma osturõõmu võid jagada Facebookis või Instagramis, kasutades sisuviidet #TervejaRõõmus. Inspireerivaimatele postitajatele 25eur kinkekaardid! 
01 mai

Sulle ja Su lapsele

Esimesed ehituskivid veel sündimata lapse terve ja tugeva elu vundamenti saavad asetatud juba enne uue elu loomist. Ema ja isa tervis on need alustalad, millele nende lapse elukvaliteet üles ehitatud saab. Seepärast tasubki juba beebimõtete tekkides oma tervisetavad üle vaadata ning vajadusel neis positiivseid korrektuure teha. 
Mais leiad Biomarketist mitmed ema ja lapse tervist toetavaid tooted tavapärasest 15% soodsama hinnaga. 
01 mai

Koogile!

Maikuu tähtsaim tähtpäev on muidugi emadepäev, aga küpsetamisega tasub tähistada ka ilusat ilma, kirgast päikest, pakatavaid pungi ja esimesi õisi. 
Valmigu Su kook jahuga või jahuta, suhkru või siirupiga, kanamunaga või guarkummiga, vürstide, matcha või martsipaniga - mais leiad Biomarketist 15% soodsamalt küpsetuskraami igale maitsele. 
Kui aga koogitegu eriti hästi välja kukub, jaga seda ka teistega, kasutades sisuviidet #TervejaRõõmus. 
01 aprill

Kõik aprilli pakkumised ühes kohas koos

Aprillis korista kodu keskkonnasäästlike ja ihusõbralike puhastusvahenditega, tuleta meelde tervislikud harjumused nii toidulaual kui spordirajal ning täida oma toidukapp maheda toidukraamiga. Isuäratavad hinnasoodustused leiad siit. 
Arhiiv