/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
08 mai

Spargliaeg on käes!

Tervisliku toidu nautijad teavad, et kui värske spargel müügil, on kevad tõesti käes. Roheline või valge, värvist hoolimata on see esimene kevadine delikatessköögivili, mille hooaeg on lühike ja defitsiit kerge tekkima.
08 mai

Ehe Itaalia köök

Itaalias öeldakse: “Me ei söö selleks et elada, me elame selleks et süüa.” Ajal, kui söömine ja toidu valmistamine võib kiiretel päevadel mõnevõrra tüütu vajaduse ja kohustusena tunduda, kõlab see värskendavalt ja inspireerivalt. 
07 mai

Lehekuu ilu- ja terviseuudised

Maikuu tervise- ja ilutoodete kampaaniasse oleme valinud terve rea talveväsimust peletavaid, aktiivsemat elustiili soodustavaid, immuunsust toetavaid ja kehakaalulangetuse püüdlusi abistavaid toidulisandeid ning kosmeetikat. Sel kuul tervitame oma riiulitel ja ühtlasi kampaania korras tutvumishinnaga uusi tulijaid meie loodusapteegi riiulitel. Tule tutvu uudiste ja vanade lemmikutega lähemalt, sest mais pakume tervere reale toodetele soodustust kuni 15%.
06 mai

Kodu puhtaks keskkonnasõbralikult

Kevadpäike näitab armutult kätte kohad, mis küürimist ootavad. Nüüd pole muud, kui valida sobivad töövahendid ja asja kallale asuda. Appi on paslik valida loodustooted, mis hoolivad meie tervisest ja keskkonnast. Just selline tootja on Sonett Saksamaalt.  Nii koduturul kui rahvusvaheliselt armastatud ning tunnustatud tooted on ühtaegu keskkonnasõbalikud ja väga tõhusad ning sobivad kasutamiseks nii köögis kui vannitoas. Mais pakume Soneti kodupuhastusvahendeid 15% soodsama hinnaga.
06 mai

Mai parimad palad

Mais leiad Biomarketitest valiku meie klientide lemmiktooteid nii suurtele kui väikestele tavapärasest kuni 20% soodsama hinnaga. Siit leiad mugavaid lahendusi kiireks vahepalaks, toekamaks toidukorraks või hoopis väikeseks maiustamiseks (ahh, need lätlaste vastupandamatud kohukesed ja LaMuu jäätis... noh, vahest ju võib!). Meie kõige väiksematele klientidele mõeldes valisime lehekuu kampaaniasse terve rea mahekvaliteediga beebitoitusid. Kasuta võimalust!

Arhiiv
liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again:
KIIDA TEENINDAJAT