/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
14 märts

Märtsikuu parimad palad

Ka märtsis leiad Biomarketi kauplustest mitmed klientide lemmiktooted tavapärasest 20% soodsama hinnaga.
Sel kuul pakume sulle kena valikut hommikusöögilauale, üht-teist küpsetamiseks ja kokkamiseks ning muidugi ka maiustusi.

14 märts

Naiste tervise kuu

Naiseks olemine on privileeg. Naised on müstilised olevused, kes on ühel päeval leebed ja hellitavad nagu jõevesi ja mõnel teisel päeval naised jällegi tuhisevad ringi nagu keeristorm. Kogu selle tormi keskel on ennast kerge ära unustada . Sa suudad anda teistele armastust ja hoolt ainult siis, kui armastad iseennast nii seest kui väljast.  Märtsis on Biomarketis sooduspakkumisi just Teile, armsad naised.
11 märts

Kevadpuhastus Sinu kehale

Parim aeg organismi jääkainetest puhastamiseks on aastaaegade vaheldudes ehk kevadel ja sügisel pööripäeva paiku. Kevadpuhastus aitab väljutada talve jooksul organismi kuhjunud jääkained ning värskendab nii keha kui vaimu.  Kuigi Sinu keha on üks äraütlemata nutikas süsteem, milles igal elundil ja elundkonnal oma ülesanne, jääkainete eemaldamise eest hoolitseb neist õige mitu. Kui aga keha isepuhastumisvõimest ei piisa, võid tuge leida hoolikalt valitud loodustoodetelt.  

06 veebruar

Turgutus tervisele

Kuigi talve jõud ei paista veel raugevat, kipuvad mõtted siiski rändama varsti tulevale kevadele. Selleks, et keha kevadeks poleks talvest täitsa ära kurnatud, tasub kevadväsimuse ennetamisele mõtlema hakata juba nüüd.  
Enda keha ja tervise turgutamiseks vajalikku leiad meil sellelel kuul 15% soodsamalt kui muidu. 
06 veebruar

Säravad juuksed ja terved küüned isegi talvel

Sulle võib talv ju meeltmööda olla, aga Su juuksed ei pruugi sellega nõustuda. Kui suvel teeb juustele liiga ere päikesepaiste ning soolane merevesi, siis talvel mõjutab neid kõige enam kuiva toaõhu ja külma talveilma pidev vaheldumine. Juukseid räsivad ühtviisi nii kuiv ja soe keskküte kui pakaseline ilm. Niisamuti on me talvine toidulaud muude aastaaegadega võrreldes veidi kasinam, andes mineraalainete ja vitamiinide osas tunda ka juuste, küünte ja naha heaolus.
Arhiiv