/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
15 veebruar

Kalapäev on hea päev!

Me teame, et kala on kasulik süüa. Kas kõik kalad on aga ühtviisi kasulikud ja milles see kasu seisneb? Millist kala eelistada, kui palju peaks kala sööma ja kas sellega on võimalik ka liialdada? Leia meie blogist vastused oma küsimustele ning kasuta veebruarikuist pakkumist, et mitmekesistada oma toidulauda tervisele kasulike ning jätkusuutlikult püütud kaladega.
01 veebruar

Biomarketi kaupluste lahtiolekuajad 24.veebruaril

Pane tähele, et 24. veebruaril ehk Vabariigi aastapäeval on osad meie kauplustest avatud tavapärasest lühemat aega. 
01 veebruar

Küünlakuul tee tutvust väekate vetikatega!

Iidsetest aegadest alates maal eksisteerinud mikrovetikate spirulina ja klorella vastu on teadlased sügavamat huvi tundma hakanud alles viimase 50 aasta jooksul. Paljuski võlgnevad toitainete- ja antioksüdantiderikkadvetikad tänu NASA-le ja Euroopa kosmoseagentuurile, mis eelmise sajandi lõpukümnenditel komsonautidele pikkade kosmosereiside ajaks vetikapulbreid soovitama hakkasid.  Viimasel aastakümnel on väekad vetikad muutunud kättesaadavaks igale tervisehuvilisele. Kuidas klorella ja spirulina Sinu tervist toetada saavad, loe edasi meie blogist. 
01 veebruar

Naudi teed! Valik Clipperi teesid küünlakuul 20% soodsamalt.

Tassike teed kulub alati ära, olgu see siis kirgas valge, klaar roheline või tummine must tee. Kuigi kõik mainitud teed pärinevad ühe ja sama teepuu küljest, on igal teel oma mekk ja lugu. Veebruaris pakume Su teetassi valikut Clipperi teesid, mille hulgas valget, rohelist ja musta, nii naturaalseid kui maitsestatuid, mahedamaid ning vürtsikamaid. 
Leia oma lemmik ning tõmba teetassi seltsis hinge.


01 veebruar

Luba endale üks võileib!

Käsi püsti, kes suudab vastu panna ühele ahvatlevale ampsule? Eriti kui see on valmistatud krõbedast gluteenivabast näkileivast või vahvlist, mille lahke käsi on katnud köögiviljarikka taimse pasteedi ning krõmpsu tomativiilu, kurgilõigu ja ürtidega.
Veebruaris pakume Sulle valikut võileivakatteid ning loomulikult ka materjali, millele neid määrida, 20% soodsamalt. Loe edasi meie blogist ning tee vahepeal endale üks mõnus suupiste! 

Arhiiv