/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
23 oktoober

Pihusta terviseks!

Biomarketite riiulitel teevad ilma uudsed pihustatavad vitamiinid ja magneesiumitooted. Pole ka ime, sest pihustades Better You oi, kui maitsvaid vitamiine suhu, imenduvad need limaskesta kaudu otse vereringesse seedekulglat läbimata ja tänu sellele omastab organism neid suisa 95% ja tabletist kolm-neli korda kiiremini. Organismi toimimiseks väga vajalik mineraal magneesium omakorda jõuab meie rakkudeni kõige tõhusamalt just naha, mitte seedesüsteemi kaudu.
30 september

Oktoobri ilu- ja tervisetoodete pakkumised

Sel kuul tutvustame mitut uudist nii tervise- kui iluvaldkonnast. Tule tee tutvust näiteks maitsvate veeslahustuvate ja suhu pihustatavate vitamiinide või uue Taani kosmeetikasarjaga. Sügisele vastu minnes leiab siit immuunsüsteemi turgutamiseks mitu soovitust nagu ka üha jahedamaks muutuva aja kaitsvaks nahahoolduseks.Kampaaniapakkumistele lisandub püsikliendi soodustus. Kasuta võimalust!
30 september

Oktoobri parimad palad

Sel kuul leiad Biomarketi kampaaniatoodete hulgast kohvi- ja teeuudiseid, samuti joogikõrvast maiustamist. Tervislike mahepalade pakkumises on tervislikud tooršokolaadid ja Maris Gildeni batoonid, milles on ühepalju põhjamaiseid marju ja luksuslikku Belgia šokolaadi. Nüüd on aeg täiendada meevarusid - sügishooaja lemmikut pakume sel kuul mitut sorti. Pere kõige väiksematele mõeldes panime kokku valiku maitsvatest püreedest ja snäkkidest. 
09 september

Septembri ilu- ja tervisetoodete pakkumised

Sügisekuu ilu- ja tervisetoodete kampaaniasse oleme valinud tooteid energiataseme turgutamiseks, samuti meie klientide suured lemmikud probiootikumide riiulilt. Samuti soovitame nii nahahooldustooteid kui ka toidulisandeid naha ja küünte tervise heaks, aga ka spetsiaalseid tooteid rasusele ja vistrikega kimpus nahale.
Arhiiv