/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
09 detsember

Maitseküllased jõulukingitused

Et kingiostud laabuksid stressivabalt, leiad Biomarketitest selle aasta jõulukuul laia valiku maitseküllase sisuga kinkekarpe igale maitsele. Valisime komplektidesse meie klientide kõige suuremad talvelemmikud, samuti mitmed uued tooted. Siit leiab Eesti väiketootjate käsitööna valminud toidu- ja joogipoolist, samuti meie pikaajaliste välispartnerite parimaid palasid. Üks on kindel, kõik tooted meie komplektides on öko! Nagu ikka, kehtib ka kinkekomplektide puhul hinnale püsikliendi soodustus.
09 detsember

Ilu- ja aroomiküllased jõulukingitused

Heida pilk kingivihjetele ja jõulumeeleolu loovatele soovitustele, mis hoolivad nii kehast, hingest, meelest ja tervisest kui ka looduse puhtusest ja kestmajäämisest. Saksa loodus- ja mahetoodete tipptegijad ning meie klientide suured lemmikud Dr. Hauschka ja Primavera pakuvad ohtralt ideesid jõulurõõmu loomiseks ja nautimiseks.
01 detsember

Detsembri ilu- ja tervisetoodete pakkumised

Jõulukuu kampaaniasse oleme valinud stressirohkel ajal energiataset turgutavaid ja sügavat und soodustavaid toidulisandeid, samuti külmetushaiguste tipphooajal immuunsüsteemi toetavaid ja paranemist soodustavaid vahendeid. Pakkumiste hulgast leiad ülipopulaarsed Chaga Health eliksiirid ja väekast rüüpest inspireeritud kodumaise ökopagari Pagar Võtaks! piparkoogid. 
01 detsember

Detsembri parimad palad

Jõulukuu kampaanias on piparkoogimeistrite rõõmuks mitut sorti Pagar Võtaks! öko piparkoogitaignat. Samuti rõõmustavad maitsemeelt meie klientide kõige suuremad kodumaised lemmikud magusariiulilt. Soolastki jagub detsembrikuu pakkumiste hulgas. Loomulikult ei ole me unustanud pere kõige väiksemaid - kampaanialaualt leiad ökobrändi Good Gout täisväärtusliku ja maitsva beebitoitude valiku. Nagu ikka, soodushindadele lisandub püsikliendi soodustus. Kasuta võimalust!
08 november

Juustuspikker

Meie juusturiiulile on jõudnud peadpööritavalt põnev valik mahekvaliteediga juustusid. Lihtsamate ja igapäevasemate võileivajuustude kõrval võivad välismaised tegijad pea päris sassi ajada ja seepärast toome juustumaailma veidi selgust. 
Arhiiv