/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
02 mai

Biomarketi üheksas kauplus avab uksed 19. mail!

Biomarket kasvab! Peatselt avame juba üheksanda kaupluse, seekord siis põhjaliku uuenduskuuri läbinud Balti Jaama Turul. Loe edasi, mida põnevat uus pood pakkuma hakkab ning tule oma silmaga uudistama juba alates 19. maist. 
01 mai

Maikuu magusad pakkumised

Maikuus on mitmed meie klientide lemmikud Sulle 25% soodsamad! 
Tervisele kasulik kookosõli sobib nii küpsetamiseks kui kokkamiseks, jätkusuutlikult püütud tuunikala ja kiudaineterohked kikerherned pakuvad kena kõhutäie, Karlova Kohvi kohvioad ja Loodusväe täismahlad aga joogirõõmu. 
Naturya väekad vetikad puhastavad keha seestpoolt ning Bentley šampoonid pesevad pea puhtaks tänu taimede väele. Tee tutvust meie maikuu pakkumistega ja leia oma lemmikkaup 25% soodsamalt! 
01 mai

Gluteenivaba kehakinnitus mais 20% soodsama hinnaga

Meie ei küsi, kas Sinu gluteenivaba toitumisviisi põhjuseks on tõsine diagnoos või soov korrastada oma toidusedelit liigselt jahutoodete tarbimiselt kõhusõbralikumate valikute kasuks. Kui Sul on vaja, siis meil on Sulle lai valik tooteid, mis aitavad sellele kindlaks jääda. Mais pakumegi Sulle gluteenivabu alternatiive nii hommikusöögilauale, toekaks õhtusöögiks kui ka niisama maiustamiseks ja seda kõike 20% soodsama hinnaga. 

01 mai

Kodu puhtaks!

Küllap oled märganud, kuidas tavalised kodupuhastusvahendid nahka ärritama ja kuivatama kipuvad. Oled sa aga mõelnud, millise jälje jätab nende tootmine ja tarvitamine loodusele? Tavapäraste puhastusvahendite tootmisel ja kasutamisel tekkivad jääkained kuhjuvad nii looduses kui inimorganismis, põhjustades mitut sorti kahju, ökoloogilised alternatiivid on aga 100% biolagunevad, tehes tõhusalt puhtaks Su kodu ning jättes puhtaks ka looduse.
30 aprill

Luubi all on gluteen

Kuigi gluteenitalumatus kõlab kui uus mood, on tegelikult selle taga mitu tõsist tervisehäda, mida leevendab vaid gluteeni täielik ja lõplik välistamine toiduvalikust.  Päris gluteenitalumatuse all kannatajaid ei ole küll nii palju, kui esmapilgul arvata võiks, kuid gluteeni sisaldavate toitude vältimine on üha levinum.  Kui Sind huvitab, mis on gluteen ja milliseid tervisehädasid see kaasa võib tuua, loe edasi ja tee tutvust ka meie maikuise pakkumisega gluteenivabadele toodetele. 

Arhiiv