/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
06 märts

Dr. Hauschka uus meigisari on kohal!

Looduskosmeetika suunanäitaja Dr. Hauschka tõi 50. juubeli puhul välja uue meigisarja, milles ulatavad teineteisele käe värvid ja hooldus. Nii toob uus meigisari esile nii Su isikupära kui ka Su sisemise ja välise ilu, su olemust rõhutades, mitte seda varjates, sest...  Sa oled kordumatult kaunis.
02 märts

Märtsis teed tervislikke valikuid 25% soodsamalt

Too oma märtsihommikutesse tervislikke naudinguid amarandirikka müsli või pudruga, kohvi ja teega ning tervislike magustajatega. 
Täienda oma toidukappi kookosõli, tuunikala, karulaugupasta ja tahiniga. 
Vali vahepalaks kookosekrõpsud või lehtkapsasnäkid ning maiustamiseks puuviljabatoonid ja patuselt maitsev kohvišokolaad. 
Naudi tasahilju saabuvat kevadet, tehes tervislikke valikuid. Meie poolt sulle kõik see hää veerandi võrra soodsamalt. 
02 märts

Kevadväsimusele tuld!

Juba linnukesed väljas laulavad! Küllap tahaks Mikud-Mannidki niimoodi päikesepaistel vilet lüüa, aga olemine on tönts ja tuju töss. Mida teha? Muidugi on energia hankimiseks kõige parem kohalik ja hooajaline toidukraam, värske õhk ja soe päikesepaiste, aga kust seda kõike enne suurt suve võtta? 
Märtsis pakume Sulle rikkalikku valikut väetoite Green Origins’ilt, et suudaksid nendega oma igapäevast söögisedelit täiendades algavale kevadele reipamalt vastu astuda.
02 märts

Naiste terviseks!

Naistena hoolitseme me pidevalt kellegi eest, olgu need siis meie lapsed-lapselapsed, kaaslane või vanemad.
Teiste eest hoolitsemine väärib siirast kiitust, kuid Sa ju tead, et anda jaksad vaid siis, kui hoiad ka oma tassi täidetuna. 
Ole oma tervise suhtes tähelepanelik, kuula oma keha ja hoia vaim värskena, nii jätkub Sinu sära ka Su lähedastele! 
Märtsis toetame Sinu heaolu erinevate looduslike tervisetoodetega, mis tugevdavad nii Sinu sisemist kui välimist sära. 
01 märts

Ammuta idanditest elujõudu! 

Soovid lisada oma kiirest elustiilist tingitud ühekülgsesse menüüsse väärtuslikke toitaineid ning kosutada talvest kurnatud organismi ilma selleks oluliselt aega ja suuri summasid kulutamata? Proovi idandamist, mis aitab muuta teraviljad ja seemned võimsaks supertoiduks. Regulaarselt idandeid süües märkad peagi, kuidas energiat on rohkem ning juuste, naha ja küünte seisukord paraneb.

Arhiiv