/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
01 august
2022

Soneti augustikuu pakkumised

Kui me igapäevaselt pesu peseme, siis meie esmaseks eesmärgiks on puhas pesu. Aga kui palju me mõtleme sellele, millist mõju avaldavad riietesse jäänud pesuvahendite jäägid meie nahale ja kuidas need jäägid mõjutavad kogu meie organismi tervist? Tavaliselt hakkame me sellele mõtlema alles siis kui esimesed märgid on nahal näha.

Soneti toodetega sa muretsema ei pea, sest Soneti looduslikud pesuvahendid ei sisalda naftakeemiast valmistatud tensiide, ensüüme ega teisi allergeene, kunstlikke lõhna-, värv- ega säilitusaineid.

Biomarketi kauplustes ja e-poes on augustikuus Soneti loodussõbralikud pesuvahendid sulle -15% soodsamalt.

Sonett on see ettevõte, mis esindab kestlikku elustiili. Soneti ettevõte ja kaubamärk sündis 1977. aastal Lõuna-Saksamaal mõeldes veele kui elu allikale. Panustamaks puhtamasse elukeskkonda ning hoidmaks veevarusid, võttis Sonett südameasjaks loodusega harmoonias valmistatavad puhastus- ja pesuvahendid, mis on täielikult biolagunevad ning ohutud nii tervisele kui keskkonnale.

Tavalised pesuvahendid sisaldavad valdavalt naftakeemiast valmistatud aineid, mis biolagunevad raskesti või üldse mitte ning kogunevad veekogudesse. Kui tavalistes pesuvahendites on pesuaine, pehmendaja ja valgendaja segatud kokku ühte tootesse, siis Sonett on valinud teise tee.  Nii saab Soneti pesupesemisvahendite puhul iga vahendit doseerida vastavalt kohaliku vee kareduse ja rõivaesemete määrdumisastmele. Selline mitmeosaline pesemisviis on kõige säästlikum ja keskkonnasõbralikum. Loodussäästlikku mõtteviisi toetab ka võimalus vedelaid pesuvahendeid oma taarasse osta. Pane tähele, et kõik Soneti tooted sobivad ka allergikutele ning neile, kes eelistavad lõhnavabu tooteid, on Sonetil varuks neutraalne sari.

Põhikomponendid, millest pesuaineid valmistatakse, on mahedalt toodetud oliiviõli, kookosõli, rapsiõli ja palmirasv. Meeldiva lõhna annavad toodetele mahepõllunduslikult toodetud eeterlikud õlid. Kõik need looduslikud koostisosad seob üheks tervikuks aga eriliselt töödeldud vesi. Nimelt energiseeritakse Soneti toodetes kasutatavat vett spetsiaalses veekeerutajas, kus vesi keerleb läbi kaheteistkümne üksteise kohal asetseva munakujulise klaasanuma, millest igaühte on paigutatud vääriskivi, millega vesi anumast läbi keereldes kokku puutub, saavutades allikavee kvaliteedi. Päevas kasutab tehas kuni 7000 liitrit vett, mis kõik läbib veekeerutaja, varustades ka kõiki töötajaid joogiveega.  

Kõik Soneti tooted on 100% biolagunevad. Need ei sisalda naftakeemiast valmistatud tensiide, ensüüme ega teisi allergeene. Soneti tooted ei sisalda ka kunstlikke lõhna-, värvi- ega säilitusaineid. Kõik õlid ja eeterlikud õlid on toodetud 100% kontrollitult mahedalt või biodünaamiliselt. Soneti toodetes ei kasutata geeni- ega nanotehnoloogiat ning Sonetis ei tehta loomkatseid.


Pese pesu teadlikult!

 • Sorteeri tume ja hele pesu, et vältida värvide tuhmumist.
 • Pööra kirjud riided enne pesemist pahupidi. See hoiab värvid erksana.
 • Tühjenda rõivaste taskud ning sulge lukud ja nööbid.
 • Eriti määrdunud rõivaid töötle enne pesemist Soneti sapiseebiga.
 • Ära pressi pesumasina trumlit tihedalt pesu täis. Paras pesukogus on selline, mida ei pea masinasse kokku suruma.
 • Ära kuluta vett ja energiat pooliku masinatäie pesu pesemisele. Kui su pesumasin võimaldab, kasuta vajadusel poole pesu programmi.
 • Kui pesumasin on töö lõpetanud, võta pesu masinast kohe välja, sest masina soe ja niiske keskkond soodustab mikroorganismide paljunemist.
 • Eelista õhu käes pesu kuivatamist trummelkuivatusele.
 • Hoia pesuvahendi sahtel ja pesumasina luuk pesukordade vahel avatuna.Pakkumised kehtivad 1.08.-31.08.2022


Looduslikud pesupesemisvahendid


* Sonett villa ja siidi pesuvahend oliiviga, 1l soodushind augustis 8,63 € (tavahind 10,15 €)
* Sonett vedel pesupesemisvahend, Lavendel, 2l soodushind augustis 13,05 € (tavahind 15,35 €)
* Sonett vedel pesupesemisvahend neutraalne, 2l soodushind augustis 12,71 € (tavahind 14,95 €)
* Sonett vedel pesupesemisvahend värvilisele pesule, 1,5l soodushind augustis 10,03 € (tavahind 11,80 €)
* Sonett villa ja siidi pesuvahend neutraalne, 1l soodushind augustis 8,88 € (tavahind 10,45 €)
* Sonett pesupulber, värvilisele pesule, Neutral 1,2kg soodushind augustis 13,09 € (tavahind 15,40 €)
* Sonett pesupulber, 1,2kg soodushind augustis 11,04 € (tavahind 12,99 €)
* Sonett pesupulber, 2,4kg soodushind augustis 16,99 € (tavahind 19,99 €)
* Sonett pesuloputusvahend, 1l soodushind augustis 5,01 € (tavahind 5,90 €)
* Sonett veepehmendaja, 500g soodushind augustis 5,06 € (tavahind 5,95 €)
* Sonett pesuvalgendaja, 450g soodushind augustis 4,58 € (tavahind 5,39 €)


Looduslik plekieemaldusMeie vanavanemad teadsid, et lisades seebiteole loomasappi sai tulemuseks tõhusa plekieemaldusvahendi, mis aitas nii muru-, vere-, rasva- kui mullaplekkide puhul. Lisaks tõhususele on Soneti sapiseep ka keskkonnasõbralik, kuna koosneb palmi- ja kookosõlist, plekieemaldina toimivad seebis härjasapp ja klorofüll.


Soneti sapiseep aitab kui sul on:

 • Riietel määrdunud kraed ja kätised;
 • Riietel muruplekid;
 • Riietel kirjutusvahenditest tekitatud plekid;
 • Määrdunud käed näiteks põllutöödest ja marjakorjamisest.

Kuidas kasutada sapiseepi?

 • Niisuta seebipulka ning hõõru sellega kuival kangal olevat plekki.
 • Lase seebil 10-15 minutit mõjuda.
 • Seejärel pese riie käsitsi või pesumasinas.
 • Vajadusel korda protseduuri.


Ammustest aegadest järeleproovitud tõhus plekieemaldusvahend oma headuses vedelal kujul: vedel sapiseep. Eemaldab kergesti puuvilja-, vere-, rasva-, tindi-, rohu- jms plekid. Sobib valgele ja värvilisele looduslikest ja segakiududest värvikindlale kangale. Kanna lahjendamata sapiseep enne pesu plekkidele ja lase 10-15 minutit mõjuda. Loputa riideese korralikult läbi või pese pesumasinas. Sapiseepi võib lisada ka masinpesule.

* Sonett vedel sapiseep, 300ml soodushind augustis 5,61 € (tavahind 6,60 €)
* Sonett sapiseep, 100g soodushind augustis 2,34 € (tavahind 2,75 €)
* Sonett vedel sapiseep, 1L soodushind augustis 12,03 € (tavahind 14,15 €)
* Sonett plekieemaldussprei, 100ml soodushind augustis 4,08 € (tavahind 4,80€)


Pakendivabad looduslikud pesupesemisvahendid


* Sonett vedel pesupesemisvahend, Lavendel, 1l soodushind augustis 5,61 € (tavahind 6,60 €) - saadaval ainult kauplustes
* Sonett vedel pesupesemivahend, Neutral, 1lsoodushind augustis 5,61 € (tavahind 6,60 €) - saadaval ainult kauplustes
* Sonett vedel pesupesemisvahend värviline pesu, 1l soodushind augustis 5,61€ (tavahind 6,60 €) - saadaval ainult kauplustes
* Sonett villa ja siidi pesuvahend oliiviga, 1Lsoodushind augustis 6,67 € (tavahind 7,85 €) - saadaval ainult kauplustes


Pakendipesad Biomarketi kauplustes


Keskkonnasäästlik tarbimine on meie jaoks oluline  ja seepärast pakume sulle võimalust osta Soneti pesuvahendeid ka oma pakenditesse. Võta kauplusesse kaasa enda meelepärane nõu, täida see kanistrist ja mine maksma.

Lisaks sellele oleme sinu jaoks loonud ka Pakendipesa. Pakendipessa on sul võimalik tuua pestud pakendeid, et ka teised saaksid neid kasutada. Loomulikult on ka sinul võimalus sealt pakendipesast endale tühi pakend tasuta võtta ja täita see meie Biomarketi kauplustes Soneti toodetega!

Pakendipesad on olemas kõikides Biomarketi kauplustes!😉Hinnad võivad erineda e-poes!
liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again:
UUDIS!

Uudsed ja maitsvad Yourzooki toidu-lisandid