/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
23 aprill
2021

Bringpack Biomarketis

Meie Biomarketis oleme ühinenud Bringpacki Balti Jaama Turu pilootprojektiga! Bringpacki missiooniks on teha korduvkasutatavate toidupakendite kasutamine lihtsaks ning saata ühekordsed pakendid ajaloo prügikasti. 

Aprillis 2021 müüvad Balti Jaama Turul tegutsevad 5 toidukohta oma populaarseid tooteid Bringpacki korduskasutatavas toidukarbis. Ja nii ka Biomarket Deli.  Juba täna saad sa Balti Jaama Turu Biomarket Delist ja meie e-poest osta nelja erinevat salatit Bringpack karbis:


Mis see Bringpack on?

Bringpacki puhul on tegemist ühe nutika ja läbimõeldud taarasüsteemiga. See imeline süsteem teeb korduskasutamise sulle lihtsamaks. Sina saad osta endale valmistoidu Bringpacki korduvkasutatavas toidukarbis ja selle hiljem tagastada automaati. Bringpacki korduvkasutatavad toidukarbid on valmistatud vastupidavast PP  (polüpropropüleen) plastist, materjalist, mis on mõeldud muuhulgas just toidunõude valmistamiseks. Pakendid on pestavad nõudepesumasinas.
Kuidas Bringpack toimib?

1)
Valid Biomarketist Bringpack pakendis salati ja tasud selle eest. Korduvkasutatav pakend maksab lisaks sulle 60 senti (pant) + 24 senti tasu pesemise eest.
2) Sööd oma salati ära.
3) Viid pesemata karbi  Bringpacki automaati ning saad deposiidi tagasi oma pangakaardile või telefoni makseäppi. Seejärel korjab Bringpack pakendi kokku, peseb need puhtaks ning saadab järgmisele ringile.

Vaata siit ka tutvustavat videot.

Kus automaat asub?
Bringpacki automaat asub Balti Jaama Turu Biomarketi lähedal. Astud meie kauplusest välja mõned sammud ja oledki automaadi juures.
Tahad veel lugeda Bringpacki kohta? Kogu info leiad siit.
liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again: