/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
01 august
2022

Augustikuu pakkumised naistele

Kas sa teadsid, et üks naine kasutab oma elu jooksul keskmiselt kuni 10 000 hügieenisidet ja/või tampooni, mis lagunevad naftasaaduste sisalduse tõttu looduses mõtlemapanevalt pikka aega?

Lisaks sellele kasutatakse hügieenitoodete valmistamiseks erinevaid kemikaale, mis on kahjulikud meie kehale. See on tõepoolest hirmuäratav fakt tänapäevasest mugavusühiskonnast! Aeg on teha parem valik oma tervisele! Vali kehasõbralikumad ja keskkonnateadlikumad hügieenitooted!

Masmil on sinu jaoks just õige alternatiiv mõeldes sinu tervisele ja keskkonnale. Masmi hügieenitooted on valmistatud 100% puhastast orgaanilisest puuvillast.


Intiimtervis on naise tervise alus.

Intiimtervis kipub olema pigem tabuteema, millest ei julgeta rääkida isegi arstile. Intiimpiirkonna ärritusnähud, punetus, kihelus – nende ebameeldivustega on erinevate uuringute kohaselt kokku puutunud vähemalt iga kümnes naine. Põhjuseid võib olla erinevaid, alates sünteetiliste hügieenisidemete tekitatud umbses keskkonnas vohavatest bakteritest ja seentest kuni nimetatud sidemete koostisosade mõjust tundlikule limaskestale. Kui esimese mure lahendab sidemete piisavalt sage vahetamine ja tähelepanelik intiimhügieen, siis teise probleemi puhul aitab naturaalsete hügieenivahendite eelistamine sünteetilistele. Nimelt peidab enamike hügieenisidemete ja tampoonide puhasvalge ja pehme pealispind endas tihti hulga erinevaid sünteetilisi koostisosi. 

Hügieenisidemete ja tampoonide valgendamiseks kasutatakse tavapäraselt kloori, mille kõrvalproduktina tekib dioksiin. See on vähkitekitavate omadustega mürgine aine, mis võib kahjustada reproduktiivorganeid ja immuunsüsteemi ning seda seostatakse ka endometrioosi tekkega. Tampoonide tuuma moodustab enamasti kõrge imavusega tehiskiud viskoos. Viskoosi algmaterjaliks on küll tselluloos ehk puit, ent sedagi töödeldakse keemiliselt erinevate hapetega. Lisame neile veel sünteetilised lõhnaained, polümeersed absorbendid ehk vedelikke imavad ained ja muud naftakeemiasaadused ning saame komplekti, mida tegelikult oma õrneima piirkonna ligi kuidagi lubada ei tahaks.

Intiimtervise eest hoolitsemine peaks olema sama igapäevane ja loomulik nagu hambapesu, sest see on naiste tervise alus. Naistena peaksime erilist tähelepanu pöörama, kui kõrgele kerkib meie igapäevane stressitase ja milliseid pesuvahendeid me pesemiseks valime, sest see kõik mõjutab olulisel määral intiimpiirkonna pH-taset.

Kas sinu jaoks on oluline tervislik intiimhügieen? Ja samal ajal tahaksid valida tooted, mis on võimalikult väikese mõjuga keskkonnale? Hispaanias valmiv Masmi sari pakubki naistele naturaalsetest materjalidest valmistatud tervislikke hügieenitooteid, mis aitavad vähendada allergiaid ja nahaärritusi ning millel on keskkonnale väike mõju.

Masmi hügieenitooted on valmistatud 100% puhastast orgaanilisest puuvillast. Puuvilla kasutamine väldib metsade tohutut raiumist, võrreldes teiste tselluloosist valmistatud toodetega. Puuvilla on võimalik istandustest koristada igal aastal, kuid puud nii kiiresti ei kasva. Seega saab puuvilla eelistades rohkem puid kasvama jääda.


Masmi 2 eesmärki:

💚 Tervis - pakkuda sinu tervisele parimaid hügieenitooteid, mis on parfüümivabad ja ei sisalda tselluloosimassi, viskoosi, polümeerseid superabsorbente ega valgendamiseks kasutatavat kloori.

💚 Keskkond - puuvilla kasutamine väldib metsade tohutut raiumist, võrreldes teiste tselluloosist valmistatud toodetega. Puuvilla on võimalik istandustest koristada igal aastal, kuid puud nii kiiresti ei kasva. Seega saab puuvilla eelistades rohkem puid kasvama jääda.Miks tasub eelistada Masmi mahepuuvillast hügieenitooteid?

 • Säilitavad naha loomuliku niiskustaseme;
 • Ei muuda tupe limaskesta loomulikku happelisust;
 • Need on nahale õrnad, ent lekkimiskindlad;
 • Need on parfüümivabad ja allergiaohutud;
 • Ei sisalda viskoosi (keemilise töötlusega puidust saadud kiud);
 • Ei sisalda puidust toodetud tselluloosimassi;
 • Ei sisalda polümeerseid superabsorbente ehk kõrge imavusega aineid;
 • Pleegitamiseks ei ole kasutatud kloori.

Vaheta ka oma hügieenitooted ihusõbralike Masmi toodete vastu!Augustikuu pakkumised kehtivad 1.08.-31.08.2022Sinu intiimhügieeni jaoks


* Masmi pesukaitsmed, flex, 30 tk soodushind augustis 3,53 € (tavahind 4,15 €)
* Masmi pesukaitsmed, 30 tk soodushind augustis 3,53 € (tavahind 4,15 €)
* Masmi pesukaitsmed, ultraõhukesed, 24 tk soodushind augustis 4,73 € (tavahind 5,56 €)
* Masmi hügieenisidemed, ultraõhukesed, öö, 10 tk soodushind augustis 4,67 € (tavahind 5,50 €)
* Masmi hügieenisidemed, ultraõhukesed, päev, 10 tk soodushind augustis 4,67€ (tavahind 5,50 €)
* Masmi tampoonid, regular, 18 tk soodushind augustis 3,31 € (tavahind 3,90 €)
* Masmi tampoonid, super, 18 tk soodushind augustis 3,74 € (tavahind 4,40 €)
* Masmi tampoonid, superplus, 15 tk soodushind augustis 3,83 € (tavahind 4,50€)


Korduskasutatavad tooted intiimhügieeni jaoks


Masmi kuulas naisi ja lisas oma tootmisesse uued tooted, mida saavad naised korduskasutada.  Kui sa esimest korda lekkekindlaid menstruaalpüksikuid ostma hakkad võib see hind tunduda kallis. Aga kui sa teed arvutuse tavasidemete ostmise kohta, palju sul päriselt kulub hügieenitoodete peale, siis sa kindlasti mõtled ringi.

Kui alguses võib tunduda võõras, et kuidas saavad ühed püksikud ja pestavad hügieenisidemed olla imavad ja sind kaitsta, siis võid kindel olla, et Masmi on teinud vajalikud katsetused ja tõendanud oma toodete imamisvõime. Nimelt näitavad Masmi enda katsetused, et kuupüksikud ja pestavad hügieenisidemed suudavad imada sama palju kui 4 tampooni kokku. Võta endale aega, et harjuda uue tervist ja keskkonda säästva tootega.


Lekkekindlad kuupüksikud


Lekkekindlad kuupüksikud on roheline alternatiiv, mida oleme kaua oodanud. Need on ohutud, ökoloogilised ja mugavad. Tegemist on korduvkasutatavate toodetega, sest sa saad need peale igat kasutust ära pesta. Kuupüksikute saladus peitud 3D kangas, mille on spetsiaalselt välja töötanud Masmi Natural Cotton kasutades selleks sertifitseeritud orgaanilist puuvilla. Püksikud on lekkekindlad tänu õhukesele, nahal hingata võimaldavale polüuretaanikihile. Materjal, mida on kasutatud kuupüksikute valmistamiseks: 96% ökopuuvilla, 4% elastaani, imavas osas 97% ökopuuvilla, 3% polüuretaani.

Lekkekindlate kuupüksikute kasutamine:

 • Pese püksikuid kindlasti enne esimest kasutamist!
 • Kuupüksikuid võib pesta pesumasinas kuni 40-kraadises vees.
 • Lekkekindluse tagamiseks õhukest polüuereteenikihti sisaldavad püksikud peavad vastu 100 pesukorda ehk 3 aastat
 •  Kuupüksikuid ei tohi panna kuivatisse!
 • Püksikuid ei tohi pesta valgendajaga ega kasutada pesuloputajat
 • Soovitame peale kasutamist loputada või leotada külmas vees.


* Masmi lekkekindlad kuupüksikud XL soodushind augustis 21,20 € (tavahind 26,50 €)

Pestavad hügieenisidemed ja pesukaitse

Pestavad hügieenisidemed ja pesukaitse on samamoodi hea roheline alternatiiv nagu ka lekkekindlad kuupüksikud. Ökopuuvillast valmistatud ja seeläbi nahaärritusi vältivad pesukaitse ja hügieenisidemed on „tiivakestega“ ja need saab kinnitada trukiga.

Need on ohutud, ökoloogilised ja mugavad. Tegemist on korduvkasutatavate toodetega, sest sa saad need peale igat kasutust ära pesta. Pestavate hügieenisidemete ja pesukaitse saladus peitud 3D kangas, mille on spetsiaalselt välja töötanud Masmi Natural Cotton kasutades selleks sertifitseeritud orgaanilist puuvilla. Pestavad hügieenisidemed ja pesukaitse on lekkekindlad tänu õhukesele, nahal hingata võimaldavale polüuretaanikihile. Materjal, mida on kasutatud pestavate hügieenisidemete ja pesukaitse valmistamiseks:  96% ökopuuvilla, 4% polüuretaani.

Biomarketi valikust leiad 3 erinevat alternatiivi:

Pestav hügieeniside ööseks - Korduvkasutatav pestav hügieeniside asendab tampoone ja ühekordseid hügieenisidemeid.

Pestav hügieeniside päevaks - Korduvkasutatav pestav hügieeniside asendab tampoone ja ühekordseid hügieenisidemeid.

Pestav pesukaitse - Korduvkasutatav pestav pesukaitse asendab ühekordselt kasutatavaid pesukaitsmeid.Pestavate hügieenisidemete ja pesukaitse kasutamine:

 • Pese hügieenisidemed kindlasti enne esimest kasutamist!
 • Hügieenisidemeid võib pesta pesumasinas kuni 40-kraadises vees.
 • Lekkekindluse tagamiseks õhukest polüuereteenikihti sisaldav side peab vastu 100 pesukorda ehk 3 aastat
 •  Hügieenisidemeid ei tohi panna kuivatisse!
 • Hügieenisidemeid ei tohi pesta valgendajaga ega kasutada pesuloputajat.
 • Soovitame peale kasutamist loputada või leotada külmas vees.


* Masmi pestav hügieeniside päevaks soodushind augustis 11,61 € (tavahind 12,90 €)
* Masmi pestav hügieeniside ööseks soodushind augustis 13,32 € (tavahind 14,80 €)
* Masmi pestav pesukaitse soodushind augustis 9,45 € (tavahind 10,50 €)


Toidulisandid


* Natures Aid foolhape 400ug, 90 tabletti soodushind augustis 6,80 € (tavahind 8,00 €)
* Ecosh Life Zen-Dida Candida 90 tk, 50 g soodushind augustis 22,86 € (tavahind 26,90 €)
* Fushi rasedusaegne kompleks, 60 kapslit soodushind augustis 17,93 € (tavahind 21,10 €)


Sinu hügieeni toetuseks looduslikud abivahendid


* Masmi vatipadjad, kosmeetilised, 80 tk soodushind augustis 2,17 € (tavahind 2,55 €)
* Masmi vatitikud, 200 tk soodushind augustis 2,17 € (tavahind 2,55 €)Kuumad mahedad joogid


Oma ihu heaolu eest hoolitsedes ära unusta kosutamast ka maitsemeelt. Augustikuuks oleme Sinu jaoks välja valinud Yogi Tea 2 naisteteed, mis annavad sulle vajaliku energia ja aitavad tasakaalustada sind just siis kui sa seda vajad.

Yogi naiste energiatee aitab sul looduslikul viisil värskendada oma keha ja meelt. Kui sa tunned väsimust, siis ongi õige hetke endal üks Yogi naiste energiatee teha ja seda nautida. Samuti on meil naistena alati nii palju asju korraga käsil ja vahel kipub meie sisemine- ja väliminetasakaal paigast loksuma. Selliseks puhuks on hea võtta üks Yogi naiste tasakaalutee, et kõige toimuvaga hakkama saada ja hoida end tasakaalus.

* Vivani Kuum šokolaad, 280g soodushind augustis 9,73 € (tavahind 11,45 €)
* Yogi naiste energiatee, 17pk soodushind augustis 4,15 € (tavahind 4,95 €)
* Yogi naiste tasakaalutee, 17pk soodushind augustis 4,15 € (tavahind 4,95 €)


Hinnad võivad erineda e-poes!

liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again:
UUDIS!

Uudsed ja maitsvad Yourzooki toidu-lisandid