Kui sa pole kriipsunägu siis naerata veel laiemini, sest sina oled just see, keda me otsime!

Kui oled maagiliselt vahva ükssarvik, sinuga on lust suhelda ning kuulud selle 10% rõõmsate hulka, kes tahavad ka seda rõõmu teistega jagada ning sulle läheb korda enda ja end ümbritsevate inimeste tervis siis sobiksid ideaalselt Biomarketi müügikonsultandiks! Tuled kampa?

Meil on sulle varuks palju asjalikke koolitusi alates mahedast toidukaubast, loodusapteegist, -kosmeetikast kuni teeninduskoolitusteni välja. Ikka selleks, et saaksid uute teadmistega hiilata ja osata klientidele hüva nõu anda.

Sinu töö Biomarketis toimub graafiku alusel sõltuvalt kaupluse lahtiolekuajast. Pakume ka paindlikku võimalust teha tööd kooli kõrvalt ja osakoormusega.

Selleks, et tunneksid tööl ennast enesekindlalt ja mõnusalt, saad lennelda mööda Biomarketi kauplust ringi maru ägedates Reet Ausi riietes ja jalga otsime ka midagi nii mugavat, et jõuaks isegi peale pikka tööpäeva tantsima minna.

Tööle kandideerimiseks saada meile oma sooviavaldus e-posti teel. Lisa sinna juurde info oma palgasoovi, soovitud koormuse ja ideaalse asukoha kohta ning pane enda CV-ga teele e-postile pille-riin.pillav@biomarket.ee (personalijuht). Võtame ühendust potentsiaalselt sobivate kandidaatidega.

liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again:
KIIDA TEENINDAJAT